Mecz z BKS-em bez historii

• autor: Turek_, 2011-05-07 21:10

Pojedynek zapowiadał się bardzo ciekawie ponieważ grały ze sobą dwie drużyny liderujące naszej grupie. Niestety mecz nie przyniósł oczekiwanych emocji.

W kolejnym już meczu zabrakło Kamila Krawczyka, do tego tuż po zbiórce okazało się, że wystąpić nie może nasz najlepszy strzelec Andre, który zagrał w barwach seniorów (w meczu ze Startem Warlubie, ukoronowanym bramką na 1-1). Do rywalizacji przystąpiliśmy więc w dziesiątkę.

Już na początku zostaliśmy zepchnięci do defensywy. Nękani wieloma wrzutkami liczyliśmy tylko na szybkie kontry grających na skrzydłach Bartka (wracającego po dwóch meczach) i Radka oraz ustawionego "na szpicy" Dawida. Szybkość naszego napastnika sprawiła wiele problemów obrońcom rywali i po jednej z kontr był bliski zdobycia bramki- niestety chybił. Później dwukrotnie z rzutu wolnego próbował Bartek lecz i to skutku nie przyniosło. Mimo znaczącej przewagi w posiadaniu piłki gości, to my mieliśmy dogodniejsze okazje do objęcia prowadzenia.

W drugiej połowie mecz się zaostrzył. Sędzia pokazał kilka żółtych kartek, a gra ograniczała się do "kopaniny" w środku pola. Nadal piłką operowali goście co doprowadziło do groźnej akcji i po błędzie obrony mogło być 0-1. Zawodnik jednak nie dostrzegł lepiej ustawionych partnerów, a po jego strzale bramkarz nie musiał interweniować.

Przy Sportowej bramki nie padły, chociaż zapowiadało się ich wiele. Jedyne o czym trzeba jeszcze wspomnieć to żółta kartka dla Rafała Szeplera. Miejmy nadzieję, że na następne spotkania wyjdziemy w pełnym składzie, z podobnym zaangażowaniem i uda się utrzymać fotel lidera drugiej grupy.