Sparing z AZS-em

• autor: Turek_, 2011-08-05 14:58

W drugim meczu przygotowawczym do nowego sezonu w lidze wojewódzkiej zagraliśmy przeciwko zespołowi AZS UKW Bydgoszcz (pierwszy graliśmy z seniorami Polonii).  Warto zauważyć, że drużyna została przebudowana począwszy od złączenia ekip juniorów starszych i młodszych oraz przez objęcie naszej drużyny przez nowego trenera.

Mecz był sprawdzianem dla naszej "nowej" drużyny ponieważ między innymi z tą ekipą przyjdzie nam zagrać w lidze. Już na początku meczu uzyskaliśmy pewną przewagę, rozgrywanie piłki przychodziło nam z większą łatwością niż naszym rywalom. Pierwsza połowa mimo pewnych błędów w ustawieniu obrony wyglądała dobrze.

W drugiej części meczu oba zespoły opadły z sił i zaczęły swoje akcje budować spokojnie, zaczynając od linii obrony. Nasi napastnicy skutecznie utrudniali to zadanie stoperom rywali dlatego mnożyły się błędy po drugiej stronie boiska. My natomiast nie mieliśmy większych problemów z wyprowadzaniem akcji gdyż napastnicy AZS-u nie kwapili się do atakowania naszych środkowych obrońców. Mecz przebiegał w sparingowej atmosferze, nie było brzydkich fauli no i oczywiście kartek.

Wynik meczu: 8-3 dla Polonii(do przerwy 5-2)

Bramki: Mitleger(4), Męclewicz(2), Szcześniak(2).

Skład: Napierała- Kućmaja, Łochowicz, Szepler, Manikowski- Laskowski, Mitleger, Iwiński, Cichy- Męclewicz, Szcześniak(45' Wybrański)

autor: Pablo1920 2011-08-05 15:51:43

Profil Pablo1920 w Futbolowo 2Zapraszam do menadżera piłki nożnej ! Zagraj z rywalami z całego świata ! Wygrywaj wszystkie możliwe trofea, bierz udział w turniejach gdzie do wygrania były(m.in wyjazdy w Alpy, konsole i wiele więcej innych rzeczy!) Poznawaj nowych ludzi na zlotach. Dołącz do mnie i reszty świata PPM, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru! Link: (www.powerplaymanager.com/r327993)